Skip to content

Kiedy nasze dzieci z utęsknieniem wyczekują nadchodzących Świąt, warto z wyprzedzeniem pomyśleć o pieniądzach umożliwiających ich zorganizowanie. Można wziąć na ten cel pożyczkę w banku, ale ogrom formalności sprawia, że lepiej zdecydować się na pożyczki pozabankowe łatwiejsze do uzyskania.

Pożyczka bez sprawdzania BIK

Popularne chwilówki są oferowane przez wiele firm z branży finansowej, które praktycznie codziennie otwierają nowe biura w większości miast. Wiele z nich prowadzi swoją działalność także w internecie, jeszcze bardziej ułatwiając otrzymanie wybranej pożyczki. Korzystając z wygodnej witryny, można nie tylko zapoznać się z jej warunkami, ale również online wypełnić wniosek o nią. Jest to oferta nawet dla klientów zadłużonych, a rejestr BIK nie jest sprawdzany w procesie ich weryfikacji.

Święta, doczekasz ich bez nerwów

Zdobycie środków na organizacje wymarzonych Świąt jest więc prostsze, niż mogłoby się początkowo wydawać. Z dokumentów będzie nam potrzebny tylko dowód, a nie dziesiątki dodatkowych zaświadczeń wymaganych przez banki. Nie trzeba udowadniać pozytywnej historii kredytowej, a na decyzję o przyznaniu pożyczki bez bik oczekuje się od kilkunastu do maksymalnie kilkudziesięciu minut. Przed podpisaniem umowy koniecznie trzeba zapoznać się z jej warunkami, a zwłaszcza z terminami płatności, a pieniądze są przelewane na konto bezpośrednio po złożeniu podpisu. Wystarczy tylko wypłacić je najbliższego bankomatu i już można spokojnie czekać na ten ważny dla całej rodziny dzień.