Skip to content

Z pewnością interesuje nas to, ile takich pożyczek możemy zaciągnąć i w jakim czasie. Oczywiście wszystko jest tutaj odpowiednio ustalone, tak abyśmy nie próbowali spłacać jednej pożyczki kolejną, bo wówczas może się okazać, że wpadniemy w spore problemy. Nie mniej, warto wiedzieć, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaciągnąć kolejne pożyczki, pod warunkiem, że ta wcześniejsza będzie spłacona.

Wszystko po kolei

Jeżeli wypełniliśmy wniosek i została nam przyznana pożyczka, to możemy z niej skorzystać w taki sposób jak planowaliśmy, a następnie powinniśmy przejść do spłacania rat za nią, tak abyśmy mieli pewność, że uda nam się ją oddać w wyznaczonym odgórnie czasie. Zazwyczaj jest to kilka miesięcy, więc tak naprawdę ten okres minie bardzo szybko, a wówczas będziemy mogli zaciągnąć kolejną chwilówkę.

Dobra historia to podstawa

Jeżeli chcemy kolejny raz zaciągnąć pożyczkę w tej samej firmie pożyczkowej, co poprzednim razem, to z pewnością na naszą korzyść będą przemawiały regulaminowo wpływające raty. Dlatego też tak ważne jest to, abyśmy wszystko oddawali w wyznaczonym terminie, bo wówczas będziemy mieli pewność, że taka firma chętnie udzieli nam kolejnej pożyczki, widząc, że bez problemów spłacaliśmy poprzednią.

Przy zaciąganiu następnej pożyczki znaczenie może mieć każdy szczegół, dlatego właśnie tak ważne jest to, abyśmy dokładnie trzymali się regulaminu i ustaleń, jakie pojawiły się w umowie, a wówczas nie będzie trudności z kolejnymi pożyczkami.